PROJEKT WNĘTRZ POD INWESTYCJE

ETapy projektu:
projektowanie wnetrz mizu studio
Dlaczego warto?

Każdy świadomy inwestor wie, że współpraca z projektantem to oszczędność czasu, pieniędzy i sposób na to aby wnętrze było ciekawe i przyciągało wzrok już na etapie ogłoszenia.

Dopasowany pod grupę docelową układ funkcjonalny, projekt skrojony pod budżet, rysunki techniczne dla ekipy, dokładna lista zakupów, która oszczędza Ci czas, no i wizualizacje, dzięki którym możesz pokazać mieszkanie potencjalnym nabywcom nawet, gdy remont jeszcze się nie zakończył.

Właśnie to daje Ci współpraca ze mną. 

Co zyskasz współpracując ze mną?

SPOKÓJ

Wsparcie już na etapie wyboru nieruchomości i najlepszy sprzedażowo układ mieszkania. A także nadzór autorski i koordynacja procesu aż do wypuszczenia oferty na rynek.

BUDŻET

Materiały wykończeniowe i wyposażenie dostosowane do budżetu, łatwo dostępne oraz rozwiązania projektowe nie zawyżające kosztów robocizny.

CZAS

Szybkie rozpoczęcie prac projektowych oraz czas realizacji nie przekraczający 4 tygodni.

EFEKT

Wnętrza, które wyróżnią się na tle innych ofert, dostosowane do grupy docelowej oraz trendów rynkowych. Fotorealistyczne wizualizacje.

ZYSK

Maksymalizacja zysku z inwestycji, profesjonalny home staging nieruchomości, sesja foto oraz prezentacja video tworzące ofertę nie do odrzucenia.

Scroll to Top